חמש סיבות לטייל לבד

"זה לא מפחיד?" "זה לא מבאס ומשעמם להגיע למקומות לבד?" "איך מסתדרים רק אתה עם עצמך?"

אם השאלות האלה מטרידות אתכם גם, שווה לעבור גם ברפרוף על הכתבה הבאה !

*קודם כל, חשוב לציין שדרך אחרת היא לא פחות טובה, אלא מה היתרונות בטיול לבד:

✅לומדים ספרדית בקצב מהיר - בסיטואציות שאתם נמצאים לבד, והדרום אמריקאים לא מעוניינים לדעת אנגלית, אתם בבעיה. אבל, זה בדיוק מה שיגרום לכם לנסות להתעקש ולדבר אותה. וכך גם אם תרצו או לא, אתם תדעו לדבר ברמת תקשורת סבירה. ומי שיתעקש באמת, יכול להגיע לרמות גבוהות מאד. תתפרעו !

✅לומדים עצמאות אמיתית - כשאין לך אף אחד מלבד עצמך, אתם מקבלים אחריות עליכם ברמה שתפתיע אתכם. לאט לאט, עולה הביטחון, ואתם תרגישו שאתם סומכים על עצמכם יותר. "אם אין אני לי מי לי".

✅בחירה מוחלטת לגבי כיוונים ומסלולים - חבר'ה, אתם מטיילים לאיפה שאתם רוצים, לכמה זמן שאתם רוצים, ועם מי שאתם רוצים. חופש מוחלט בבחירת ההתקדמות ומתי, אי תלות באף אחד. תענוג. כי פשוט אין צורך להתפשר.

✅הכרת תרבויות ואנשים מכל העולם - נכון שזה יכול לקרות בכל צורת טיול, אבל הטיול לבד מביא אותך לסיטואציות של לחפש אינטרקציות וקשרים חברתיים, אתם תשאפו לזה גם אם לא תשימו לב, זה יבוא בטבעי. תרגישו יותר ידידותיים ומזמינים, ותמצאו את עצמכם יושבים בכיף עם חבורה שכל אחד מחור אחר בעולם, שומעים כמה גדול הגרנד קניון בארה"ב, ואיזה עונה הכי טוב לבקר באוסטרליה, ובאיזה גיל השוודים מאבדים את הבתולים.

✅בגלל ההרפתקה - כן, נשמע מצחיק, אבל כשתמצאו את עצמכם מול הפחדים הכי גדולים שלכם, בעולם כל כך גדול ושונה, לבדכם(!!!), תגלו על עצמכם דברים גדולים. תרגישו שולטים לגמרי ובאותו זמן גם לא שולטים בכלל. תחוו זווית מהטיול שהיא שונה, מתוסבכת וקשה, אבל חבר'ה, הכי מעניין בעולם.

בשורה התחתונה, מאד מומלץ לא להימנע מזה. יכול להיות שלטייל ככה יצא מדהים יותר ממה שאתם מדמיינים
עם זאת עדיין, שווה מאד לגוון. התחלת לבד? תחשוב לטייל עם עוד אנשים וגם בחבורות מדי פעם. רק עם ישראלים? תנסה לדבר גם עם ההם מצרפת. יכול להיות שתהיו חברים טובים ויהיה לך בית שני בפריז.

תהנו!!!